Odpowiadających produktów:
83
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 83

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jaki ciśnieniomierz wybrać?

  Jaki ciśnieniomierz wybrać? Automatyczny czy zegarowy ? Co koniecznie musisz wiedzieć przed kupnem ciśnieniomierza? Jak dobrać ciśnieniomierz do indywidualnych potrzeb?Pytania, które pomogą zdecydować o wyborze ciśnieniomierza.

  Nadciśnienie
 2. Nadciśnienie tętnicze - przyczyny, objawy i zapobieganie

  Nadciśnienie tętnicze - przyczyny, objawy i zapobieganie. Termin nadciśnienie słyszał chyba każdy z Nas. Jednak czym tak naprawdę jest nadciśnienie?
  Czy nadciśnienie stanowi poważne zagrożenie dla naszego zdrowia? Co je wywołuje? Skąd się bierze nadciśnienie, jakie są przyczyny?
  Czy za chorobę nadciśnieniową odpowiadają ludzkie geny, a może styl życia? Jak zapobiegać powstawaniu nadciśnienia?

  Nadciśnienie
 3. Próchnica niszczy cały organizm

  Czym jest próchnica? Nieleczona próchnica niszczy cały organizm. Bo zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Próchnica jest jedną z najpowszechniej występujących chorób przewlekłych. W Polsce blisko 98% osób dorosłych choruje na próchnicę i zmaga się z jej powikłaniami.

  Higiena jamy ustnej
 4. Gorączka a infekcja organizmu

  Gorączka a infekcja organizmu. Czy podwyższona temperatura to zły sygnał? Dlaczego podwyższona temperatura jest zjawiskiem pożądanym w walce z infekcją? Niekorzystny wpływ gorączki na organizm. Kiedy należy wdrożyć leczenie przeciwgorączkowe? Podwyższenie temperatury ciała powyżej 36,7 ºC
  nie jest wskazaniem do walki z gorączką. Wzrost temperatury w naszym ciele jest reakcja adaptacyjną.

  Infekcje
 5. Mierzenie ciśnienia krwi - jak prawidłowo mierzyć ?

  Mierzenie ciśnienia krwi - jak prawidłowo mierzyć ? Popełnić nieświadomy błąd jest łatwo. Czym grozi niepoprawnie przeprowadzone badanie ciśnienia krwi?
  Jak przygotować się do badania? Jakich błędów unikać mierząc ciśnienie krwi? Jak poprawnie odczytywać wyniki i liczby z ekranu ciśnieniomierza?
  Podstawowe techniki prawidłowego pomiaru ciśnienia krwi.

  Nadciśnienie
 6. Czy ciśnieniomierz nadgarstkowy daje błędne pomiary?

  Czy ciśnieniomierz nadgarstkowy daje błędne pomiary? Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz nadgarstkowy ? Kto nie powinien używać tego typu ciśnieniomierza?

  Nadciśnienie

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.