Odpowiadających produktów:
33
Widok
Siatka Lista
Kolejność
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Aspirator na katar i katarek u maluszka

  Katar jest najczęstszym objawem infekcji u dziecka - blisko 98% i nie można go lekceważyć! Rodzice w trosce o swoje dzieci, zadają sobie mnóstwo pytań.
  Po co decydować się na zakup aspiratora? Czy odciągacz kataru jest bezpieczny i bezbolesny dla dziecka? Jak dobrać aspirator do wieku dziecka? Novama Pingo łączy zabawę z opieką medyczną - na co warto zwrócić uwagę wybierając aspirator? 

  Infekcje
 2. Jak wybrać najlepszy termometr?

  Termometr: dotykowy, bezdotykowy czy sensorowy ? Jaki termometr dla dziecka? Wielofunkcyjny czy tylko do mierzenia temperatury ciała? Lepszy będzie termometr bezdotykowy czy dotykowy? Który termometr Novama będzie pasował do oczekiwań?

  Infekcje
 3. Termometr owulacyjny czym jest i jak go używać

  Termometr owulacyjny, czym jest i jak go używać ? Na czym polega metoda NPR? Po co termometr owulacyjny i dlaczego warto wybrać Novama Ovula?

  Jak zrozumieć wyniki pomiaru temperatury głębokiej? Jak przeprowadzić pomiar temperatury owulacyjnej? Co może fałszować otrzymany pomiar?

  Infekcje
 4. Temperatura ciała-stan podgorączkowy i gorączka.

  Temperatura ciała-stan podgorączkowy i gorączka. Czy 37 ºC to już gorączka? Dobowy rytm temperatury. Dlaczego mamy tak różną temperaturę? Z jakiego powodu termometr pokazuje przeróżne wyniki?

  Infekcje

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.