Dostawa

Darmowa dostawa

Dostawa w przypadku zamówień o wartości powyżej 100 zł jest GRATIS!
Kup produkty za minimum 100 zł a dostarczymy Twoje zamówienie za darmo.

Standardowy koszt dostawy

 

  Płatność elektroniczna PayU  

  Przelew tradycyjny 

  Płatność za pobraniem 

     Kurier UPS:

14 zł

14 zł

19 zł

     Poczta Polska: 

15 zł

15 zł

20 zł

 

Płatność 

Płatności za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą kurier może kontaktować sie z Tobą. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

Płatności elektroniczne PayU 

Zapłać za zamówienie szybkim przelwem poprzez płatności elektroniczne PayU . Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayU, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System PayU posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę sklepu, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

Przelew tradycyjny

Możesz również zapłacić za zamówienie tradycyjnym przelewem. Proces realizoacji zamówienie zostanie rozpoczęty jak tylko przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie. W celu zrealizowania płatności dokonaj przelewu bankowego na nasze konto:

  Numer konta 

  17 1750 1093 0000 0000 3898 0319

  Odbiorca

  Novamed.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j., Traktorowa 143, 91-203 Łódź

  Tytuł przelewu    

  Zapłata za zamówienie: ....numer zamówienia....(Podaj w tytule przelewu numer swojego zamówienia)

 


Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.