Odpowiadających produktów:
29
Widok
Siatka Lista
Kolejność
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jaki ciśnieniomierz wybrać?

  Jaki ciśnieniomierz wybrać? Automatyczny czy zegarowy ? Co koniecznie musisz wiedzieć przed kupnem ciśnieniomierza? Jak dobrać ciśnieniomierz do indywidualnych potrzeb?Pytania, które pomogą zdecydować o wyborze ciśnieniomierza.

  Nadciśnienie
 2. Nadciśnienie tętnicze - przyczyny, objawy i zapobieganie

  Nadciśnienie tętnicze - przyczyny, objawy i zapobieganie. Termin nadciśnienie słyszał chyba każdy z Nas. Jednak czym tak naprawdę jest nadciśnienie?
  Czy nadciśnienie stanowi poważne zagrożenie dla naszego zdrowia? Co je wywołuje? Skąd się bierze nadciśnienie, jakie są przyczyny?
  Czy za chorobę nadciśnieniową odpowiadają ludzkie geny, a może styl życia? Jak zapobiegać powstawaniu nadciśnienia?

  Nadciśnienie
 3. Mierzenie ciśnienia krwi - jak prawidłowo mierzyć ?

  Mierzenie ciśnienia krwi - jak prawidłowo mierzyć ? Popełnić nieświadomy błąd jest łatwo. Czym grozi niepoprawnie przeprowadzone badanie ciśnienia krwi?
  Jak przygotować się do badania? Jakich błędów unikać mierząc ciśnienie krwi? Jak poprawnie odczytywać wyniki i liczby z ekranu ciśnieniomierza?
  Podstawowe techniki prawidłowego pomiaru ciśnienia krwi.

  Nadciśnienie
 4. Czy ciśnieniomierz nadgarstkowy daje błędne pomiary?

  Czy ciśnieniomierz nadgarstkowy daje błędne pomiary? Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz nadgarstkowy ? Kto nie powinien używać tego typu ciśnieniomierza?

  Nadciśnienie
 5. Jak dobrać mankiet do mierzenia ciśnienia ?

  Jak dobrać mankiet do mierzenia ciśnienia? Dlaczego dobór właściwego rozmiaru mankietu jest istotny? Prawidłowe zapinanie mankietu ciśnieniomierza. Funkcja D-ring w mankietach Novama. Jaki mankiet do ciśnieniomierza dla dziecka? Podział mankietów- Rozmiar mankietu i typ ciśnieniomierza. Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem mankietu? Rozmiary mankiet w dedykowanych do wybranych ciśnieniomierzy marki Novama.

  Nadciśnienie

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.