TOW002534 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_dura.jpg NOVAMA NOVAMA HS-201K1
TOW002534
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
96
96.00
00
PLN
Cena Netto: 88,89 PLN

Wyróżniki

Zintegrowany spust powietrza Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie Duża czytelna tarcza Silikonowy pierścień ochronny manometru Wykonany z wysokiej jakości materiałów Praktyczna torba 2 lata gwarancji

Opis

NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym. Wykonany z dobrej jakości materiałów, z dodatkowymi udogodnieniami i dużą, czytelną tarczą w kolorze niebieskim, będzie długo pomocny w ustalaniu ciśnienia pacjentów lub domowników. Zintegrowany spust powietrza Posiada automatyczny spust powietrza oraz pompkę zintegrowaną z manometrem, co znacznie ułatwia wykonywanie każdego pomiaru. Wokół manometru dla wzmocnienia ochrony wyposażono w silikonowy pierścień zabezpieczający. Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie. Łyżka została wykonana z wysokiej jakości stopu metali, ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych osób. Duża czytelna tarcza Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu. tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem, który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom, czy pęknięciom na obudowie. Tło tarczy jest koloru niebieskiego, cyfry koloru białego, takie zestawienie stanowi doskonały kontrast a odczytywanie uzyskanego wyniku jest przyjemne dla oka. Wysoka jakość wykonania Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, rozmiar mankietu standardowy o średnicy około 22-32 cm. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu. Praktyczna torba Wygodna torba w formie dużego etui, wykonana z materiału, dopasowana do rozmiarów ciśnieniomierza. Zadaniem torby jest ochrona ułatwienie transportu i przechowywania ciśnieniomierza  NOVAMA PROseries DURA, W zestawie  Manometr ze wzmocnioną obudową i z gruszką oraz zintegrowanym spustem powietrza, mankiet 22 - 32 cm, torba, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim,  Gwarancja Ciśnieniomierz  NOVAMA PROseries DURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym. Wykonany z dobrej jakości materiałów, z dodatkowymi udogodnieniami i dużą, czytelną tarczą w kolorze niebieskim, będzie długo pomocny w ustalaniu ciśnienia pacjentów lub domowników.

Zintegrowany spust powietrza

Posiada automatyczny spust powietrza oraz pompkę zintegrowaną z manometrem, co znacznie ułatwia wykonywanie każdego pomiaru.
Wokół manometru dla wzmocnienia ochrony wyposażono w silikonowy pierścień zabezpieczający.

Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie

Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie. Łyżka została wykonana z wysokiej jakości stopu metali, ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych osób.

Duża czytelna tarcza

Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu.
tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem, który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom, czy pęknięciom na obudowie.
Tło tarczy jest koloru niebieskiego, cyfry koloru białego, takie zestawienie stanowi doskonały kontrast a odczytywanie uzyskanego wyniku jest przyjemne dla oka.

Wysoka jakość wykonania

Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, rozmiar mankietu standardowy o średnicy około 22-32 cm. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu.

Praktyczna torba

Wygodna torba w formie dużego etui, wykonana z materiału, dopasowana do rozmiarów ciśnieniomierza. Zadaniem torby jest ochrona ułatwienie transportu i przechowywania ciśnieniomierza  NOVAMA PROseries DURA,

W zestawie 

Manometr ze wzmocnioną obudową i z gruszką oraz zintegrowanym spustem powietrza, mankiet 22 - 32 cm, torba, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim, 

Gwarancja

Ciśnieniomierz  NOVAMA PROseries DURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW002534
Kod EAN 6945799153077
BLOZ 7 9072877
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent HONSUN (NANTONG) Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe)
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet jednowężykowy
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm standard
Automatyczne wyłączenie Nie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/n/o/novama_dura_manual_instrukcja_obslugi.pdf Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.