TOW002534 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_dura.jpg NOVAMA NOVAMA HS-201K1
TOW002534
Ocena
5/5
Podziel się
93
93.00
00
PLN
Cena Netto: 86,11 PLN

Wyróżniki

Zintegrowany spust powietrza Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie Duża czytelna tarcza Silikonowy pierścień ochronny manometru Wykonany z wysokiej jakości materiałów Praktyczna torba 2 lata gwarancji

Opis

NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym. Wykonany z dobrej jakości materiałów, z dodatkowymi udogodnieniami i dużą, czytelną tarczą w kolorze niebieskim, będzie długo pomocny w ustalaniu ciśnienia pacjentów lub domowników. Zintegrowany spust powietrza Posiada automatyczny spust powietrza oraz pompkę zintegrowaną z manometrem, co znacznie ułatwia wykonywanie każdego pomiaru. Wokół manometru dla wzmocnienia ochrony wyposażono w silikonowy pierścień zabezpieczający. Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie. Łyżka została wykonana z wysokiej jakości stopu metali, ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych osób. Duża czytelna tarcza Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu. tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem, który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom, czy pęknięciom na obudowie. Tło tarczy jest koloru niebieskiego, cyfry koloru białego, takie zestawienie stanowi doskonały kontrast a odczytywanie uzyskanego wyniku jest przyjemne dla oka. Wysoka jakość wykonania Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, rozmiar mankietu standardowy o średnicy około 22-32 cm. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu. Praktyczna torba Wygodna torba w formie dużego etui, wykonana z materiału, dopasowana do rozmiarów ciśnieniomierza. Zadaniem torby jest ochrona ułatwienie transportu i przechowywania ciśnieniomierza  NOVAMA PROseries DURA, W zestawie  Manometr ze wzmocnioną obudową i z gruszką oraz zintegrowanym spustem powietrza, mankiet 22 - 32 cm, torba, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim,  Gwarancja Ciśnieniomierz  NOVAMA PROseries DURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym. Wykonany z dobrej jakości materiałów, z dodatkowymi udogodnieniami i dużą, czytelną tarczą w kolorze niebieskim, będzie długo pomocny w ustalaniu ciśnienia pacjentów lub domowników.

Zintegrowany spust powietrza

Posiada automatyczny spust powietrza oraz pompkę zintegrowaną z manometrem, co znacznie ułatwia wykonywanie każdego pomiaru.
Wokół manometru dla wzmocnienia ochrony wyposażono w silikonowy pierścień zabezpieczający.

Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie

Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie. Łyżka została wykonana z wysokiej jakości stopu metali, ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych osób.

Duża czytelna tarcza

Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu.
tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem, który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom, czy pęknięciom na obudowie.
Tło tarczy jest koloru niebieskiego, cyfry koloru białego, takie zestawienie stanowi doskonały kontrast a odczytywanie uzyskanego wyniku jest przyjemne dla oka.

Wysoka jakość wykonania

Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, rozmiar mankietu standardowy o średnicy około 22-32 cm. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu.

Praktyczna torba

Wygodna torba w formie dużego etui, wykonana z materiału, dopasowana do rozmiarów ciśnieniomierza. Zadaniem torby jest ochrona ułatwienie transportu i przechowywania ciśnieniomierza  NOVAMA PROseries DURA,

W zestawie 

Manometr ze wzmocnioną obudową i z gruszką oraz zintegrowanym spustem powietrza, mankiet 22 - 32 cm, torba, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim, 

Gwarancja

Ciśnieniomierz  NOVAMA PROseries DURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW002534
Kod EAN 6945799153077
BLOZ 7 9072877
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet jednowężykowy
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm standard
Automatyczne wyłączenie Nie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/n/o/novama_dura_manual_instrukcja_obslugi.pdf Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.