Hurtownia Sprzętu Medycznego Dla Aptek

Pobierz aktualny katalog sprzętu medycznego dla Aptek
Marka własna opieki farmaceutycznej NOVAMA® stanowi istotny element oferty specjalistycznej hurtowni dla Aptek NOVAMA CLOUD Spółka Akcyjna, lecz nie jedyny.

Hurtownia NOVAMA CLOUD oferuje bogatą ofertę sprzętu medycznego reprezentującego kompleksowo kluczowe kategorie niezbędne w każdej nowoczesnej Aptece.  

Dbamy o to, aby oferta hurtowni miała zintegrowany charakter, tak aby zapewnić Farmaceutom i ich Pacjentom "Święty spokój".

>>POBIERZ AKTUALNY KATALOG SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA APTEK (.pdf)

Jeśli nie znasz aktualnego hasła do katalogu, prosimy o kontakt z nami za pomocą email: dystrybucja@novamacloud.pl 

 


Program Wsparcia Opieki Farmaceutycznej

Program Wsparcia Opieki Farmaceutycznej

Dla wybranych Aptek w ramach programu NOVAMA Care oferujemy dedykowane usługi, które skutecznie wspierają świadczenie opieki farmaceutycznej na rzecz Pacjentów. Usługi stanowią zintegrowane rozwiązanie pozwalające Farmaceutom na skupienie się na działalności podstawowej, czyli opiece nad Pacjentem.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego nieustannie dążymy do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Wierzymy, że inwestycja w "niezależne" Apteki przyniesie wymierne korzyści Farmaceutom w postaci jeszcze bardziej profesjonalnej opieki farmaceutycznej zaspokajającej potrzeby Pacjentów.

 


Poznaj Ofertę Korzyści dla Aptek

Poznaj Ofertę Korzyści dla Aptek


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dystrybucyjną NOVAMA CLOUD dla Aptek. W tym celu prosimy o kontakt z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00:

email: dystrybucja@novamacloud.pl 
tel: 42 218 52 01 
facebook.com/novamacloud
nr ks-ewd: 857674

  

NOVAMA CLOUD Spółka Akcyjna

NOVAMA CLOUD SA, ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź, NIP 9471985649, REGON 362208556, KRS 0000569691, Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS, Wysokość kapitału zakładowego: 100 000,00 zł opłacony w całości.


Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.