TOW003654 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-nebulino-inhalator-i-opakowanie-produktu.jpg NOVAMA NOVAMA 92874
TOW003654
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
187
187.00
00
PLN
Cena Netto: 173,15 PLN

Wyróżniki

Idealny do domu MMAD 3.16μm Bardzo cichy 52 dBA 2 nebulizatory 2 maski w zestawie Urządzenie klasy medycznej IIA 4 lata gwarancji

Opis

Inhalator pneumatyczno-tłokowy NOVAMA NEBULINO do szybkiej nebulizacji W zestawie 2 nebulizatory i 2 maski. Gwarancja rozszerzona do 4 lat. Pierwszy inhalator dostarczany, aż z dwoma nebulizatorami W zestawie Novama Nebulino znajdują się dwa nebulizatory wraz z ustnikami. Dzięki temu drugi możesz traktować jako zapasowy (w razie naturalnego zużycia pierwszego) albo używać dwa jednocześnie dla dwóch osób. Wybór należy do Ciebie. Szybkie i efektwne leczenie Inhalator Novama Nebulino łączy wysokie tempo podawania leku, 0,4 ml/min bez obniżania parametrów mgiełki, które wynoszą 3,16 μm MMAD. Stonowany dźwięk nebulizacji Novama Nebulino wyróżnia się nie drażniącym uszu dźwiękiem głośność inhalatora została wyciszona do 52 dBA, dzięki czemu łatwiej polubić nebulizację. Dodatkowo Nebulino jest proste w obsłudze i posiada odpowiednio skomponowany zestaw parametrów i akcesoriów zapewniający efektywną terapię dla całej rodziny. Szerokie spektrum działania Idealny do użytku domowego, do leczenia sezonowych infekcji dróg oddechowych, jak i bardziej uporczywych schorzeń, cząsteczka wielkości 3,16 μm MMAD wchłania się najefektywniej w szczególności w oskrzelach i oskrzelikach. Przystosowany do podawania większości popularnych leków do nebulizacji. W zestawie  Do inhalatora Novama Nebulino dołączono nebulizator, ustnik, końcówkę do nosa, maskę dla dorosłych, maskę dla dzieci, wymienne filtry powietrza (5szt.), kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. Gwarancja na wysokim poziomie 4 lata gwarancji: 2 lata standardowej + 2 lata rozszerzonej gwarancji po zarejestrowaniu na stronie novama.pl/gwarancja. Święty spokój dzięki przyjaznej procedurze reklamacyjnej “od drzwi do drzwi”. Wsparcie i pomoc infolinii: W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących produktu i jego użytkowania skontaktuj się z infolinią NOVAMA.

Inhalator pneumatyczno-tłokowy NOVAMA NEBULINO do szybkiej nebulizacji
W zestawie 2 nebulizatory i 2 maski. Gwarancja rozszerzona do 4 lat.

Pierwszy inhalator dostarczany, aż z dwoma nebulizatorami

W zestawie Novama Nebulino znajdują się dwa nebulizatory wraz z ustnikami. Dzięki temu drugi możesz traktować jako zapasowy (w razie naturalnego zużycia pierwszego) albo używać dwa jednocześnie dla dwóch osób. Wybór należy do Ciebie.

Szybkie i efektwne leczenie

Inhalator Novama Nebulino łączy wysokie tempo podawania leku, 0,4 ml/min bez obniżania parametrów mgiełki, które wynoszą 3,16 μm MMAD.

Stonowany dźwięk nebulizacji

Novama Nebulino wyróżnia się nie drażniącym uszu dźwiękiem głośność inhalatora została wyciszona do 52 dBA, dzięki czemu łatwiej polubić nebulizację.
Dodatkowo Nebulino jest proste w obsłudze i posiada odpowiednio skomponowany zestaw parametrów i akcesoriów zapewniający efektywną terapię dla całej rodziny.

Szerokie spektrum działania

Idealny do użytku domowego, do leczenia sezonowych infekcji dróg oddechowych, jak i bardziej uporczywych schorzeń, cząsteczka wielkości 3,16 μm MMAD wchłania się najefektywniej w szczególności w oskrzelach i oskrzelikach. Przystosowany do podawania większości popularnych leków do nebulizacji.

W zestawie 

Do inhalatora Novama Nebulino dołączono nebulizator, ustnik, końcówkę do nosa, maskę dla dorosłych, maskę dla dzieci, wymienne filtry powietrza (5szt.), kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja na wysokim poziomie

4 lata gwarancji: 2 lata standardowej + 2 lata rozszerzonej gwarancji po zarejestrowaniu na stronie novama.pl/gwarancja.

Święty spokój dzięki przyjaznej procedurze reklamacyjnej “od drzwi do drzwi”.

Wsparcie i pomoc infolinii: W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących produktu i jego użytkowania skontaktuj się z infolinią NOVAMA.

Dane techniczne

SKU TOW003654
Kod EAN 8025081928748
BLOZ 7 9080457
Grupa produktów Inhalatory domowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent GLOBALCARE Medical Technology Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Donawa Lifescience Consulting SRL
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do inhalacji w warunkach domowych.
Marka NOVAMA
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 71,2%
Średni czas nebulizacji 2 ml leku 5 minut
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania 0,4 ml/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 5,31 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 2,3 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 1,3 kg
Wymiary 16 x 14 x 11 cm
Zasilanie Sieciowe
Skład zestawu kompresor, 2 nebulizatory, 2 ustniki, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja Novama Nebulino Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.