TOW014975 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-white-lcd-termometr-paskowy-na-czolo-3-szt-opakowanie-min-min_1.jpg NOVAMA NOVAMA WHITE LCD
TOW014975
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Bestseller
16
16.00
00
PLN
Cena Netto: 13,01 PLN

Wyróżniki

szybki pomiar w 15 sekund łatwy w użyciu poręczny

Opis

Łatwy w użyciu termometr paskowy na czoło, który dzięki miniaturowym rozmiarom i całkowicie płaskiej strukturze możesz mieć zawsze przy sobie, np. schować do portfela. W zależności od potrzeby może być używany jednokrotnie i utylizowany lub wielokrotnie - przechowywany zgodnie z instrukcjami przechowywania.Działa w oparciu o różnokolorowe pola testowe z ciekłych kryształów i zapewnia szybki odczyt w 15 sekund. INSTRUKCJA UŻYCIA Przyłóż pasek poziomo do czoła pacjenta i przytrzymując go palcami na końcach, odczekaj około 15 sekund, a następnie odczytaj temperaturę. Termometr należy stosować w temperaturze pokojowej. W przypadku wielokrotnego użycia, po każdym zastosowaniu przetrzyj termometr wodą z mydłem, dokładnie wysusz i włóż do plastikowej torebki natomiast w przypadku konieczności jednorazowego użycia, po zastosowaniu termometr należy zutylizować. OSTRZEŻENIA *W razie konieczności ograniczenia ryzyka zakażenia, używaj tylko raz i po użyciu utylizuj! Nie używaj w przypadku pęknięcia lub stwierdzenia innego uszkodzenia! Pomiar temperatury ciała jest jedynie wartością orientacyjną. Wyniki skonsultuj z lekarzem, który wdroży odpowiednie leczenie! PRZECHOWYWANIE Należy przechowywać w plastikowej torebce. Bez potrzeby nie zginaj. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu. Osłoń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, wysokimi temperaturami oraz wilgocią. WŁAŚCIWOŚCI Sposób działania: pola termoczułe z ciekłymi kryształami Zakres pomiaru: 35-40°C Precyzja pomiaru: 1°C Czas pomiaru: 15 sekund

Łatwy w użyciu termometr paskowy na czoło, który dzięki miniaturowym rozmiarom i całkowicie płaskiej strukturze możesz mieć zawsze przy sobie, np. schować do portfela.

W zależności od potrzeby może być używany jednokrotnie i utylizowany lub wielokrotnie - przechowywany zgodnie z instrukcjami przechowywania.

Działa w oparciu o różnokolorowe pola testowe z ciekłych kryształów i zapewnia szybki odczyt w 15 sekund.

INSTRUKCJA UŻYCIA

Przyłóż pasek poziomo do czoła pacjenta i przytrzymując go palcami na końcach, odczekaj około 15 sekund, a następnie odczytaj temperaturę.

Termometr należy stosować w temperaturze pokojowej.

W przypadku wielokrotnego użycia, po każdym zastosowaniu przetrzyj termometr wodą z mydłem, dokładnie wysusz i włóż do plastikowej torebki natomiast w przypadku konieczności jednorazowego użycia, po zastosowaniu termometr należy zutylizować.

OSTRZEŻENIA

*W razie konieczności ograniczenia ryzyka zakażenia, używaj tylko raz i po użyciu utylizuj! Nie używaj w przypadku pęknięcia lub stwierdzenia innego uszkodzenia! Pomiar temperatury ciała jest jedynie wartością orientacyjną. Wyniki skonsultuj z lekarzem, który wdroży odpowiednie leczenie!

PRZECHOWYWANIE

Należy przechowywać w plastikowej torebce. Bez potrzeby nie zginaj.

Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.

Osłoń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, wysokimi temperaturami oraz wilgocią.

WŁAŚCIWOŚCI

Sposób działania: pola termoczułe z ciekłymi kryształami

Zakres pomiaru: 35-40°C

Precyzja pomiaru: 1°C Czas pomiaru: 15 sekund

Dane techniczne

SKU TOW014975
Kod EAN 5901793641515
Grupa produktów Termometry pozostałe
Marka NOVAMA
Ilość sztuk w opakowaniu 3 szt.
Rodzaj i funkcje termometru ciekłorystaliczny, pomiar na czole, temperatura ciała, temperatura powierzchni
Miejsce pomiaru czoło
Kolor biało czarny
Automatyczne wyłączenie Tak
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.