TOW018861 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_pingo_spark_aspirator_do_nosa_mod._ns22_limonkowy_produkt_i_pude_ko.jpg NOVAMA NOVAMA NS22L
TOW018861
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
151
151.00
00
PLN
Cena Netto: 139,81 PLN
Wybrany wariantNOVAMA Pingo Spark lime green
 1. lime green

  NOVAMA Pingo Spark lime green
 2. pastel pink

  NOVAMA Pingo Spark pastel pink
 3. blue

  NOVAMA Pingo Spark blue

Wyróżniki

atestowany bezpieczny bateryjny przenośny efektywna moc ssania podświetlenie LED 2 rozmiary końcówek 3 lata gwarancji w 3 kolorach system antyprzelewowy

Opis

Aspirator do nosa Novama Pingo Spark ze światełkiem Nowość - aspirator do nosa Pingo Spark z podświetlaną końcówką, która świetnie sprawdza się w nocy. To łatwy w użyciu odciągacz kataru, który pomaga najmłodszym szybko wrócić do zdrowia. Zalecany jest od pierwszych dni życia dziecka, aż do osiągnięcia wieku szkolnego. Aspirator dla dzieci Novama Pingo Spark charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją i zwiększoną efektywnością. Posiada system antyprzelewowy zapobiegający przedostawaniu się wydzieliny do wnętrza urządzenia. Lekki i cichy aspirator bateryjny Novama Pingo Spark Poręczny aspirator Novama Pingo Spark, nie wymaga zasilania prądem, działa na baterie. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Podświetlana końcówka ułatwia odciąganie wydzieliny z nosa. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki. Atestowane, bezpieczne urządzenie medyczne do odciągania kataru Ten aspirator jest urządzeniem medycznym, bezpiecznym, wykonanym zgodnie z dyrektywą CE EC/93/42/EEC MDD a do produkcji zastosowano atestowane, bio-kompatybilne materiały. Przenośny aspirator do nosa Novama Pingo Spark to: Efektywna moc ssania - ciśnienie próżniowe (moc ssania): ≤ 450 mmHg (60 kpa); Podświetlenie LED; 2 rozmiary końcówek z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu; 3 lata gwarancji; Dostępny w 3 kolorach: pastel pink, lime green, blue; System antyprzelewowy. Jak używać aspiratora dla dzieci Novama Pingo Spark? Rozrzedź wydzielinę w nosie aplikując roztwór soli fizjologicznej lub wody morskiej do nosa dziecka. Zamocuj wybraną końcówkę do aspiratora. Końcówka powinna idealnie pasować do obudowy urządzenia. Końcówka z szerszym otworem, rekomendowana jest w sytuacji, gdy wydzielina jest bardziej zwarta. Końcówka z węższym otworem rekomendowana jest w przypadku bardziej płynnej wydzieliny. Naciśnij przycisk POWER w celu aktywacji funkcji ssania. Przed umieszczeniem końcówki w nozdrzu upewnij się, że urządzenie prawidłowo działa. Dziecko powinno być w pozycji pionowej - stojącej lub siedzącej. Odsysanie wydzieliny powinno zająć kilka sekund. Powtórz opisane czynności w drugim nozdrzu. Warto także dbać o prawidłowe nawilżenie powietrza w pokoju dziecka (np. za pomocą nawilżaczy powietrza) oraz stosować maści nawilżające na skórę okolicy nosa, aby zapobiec jej podrażnieniu.
novama pingo spark aspirator do nosa dla dzieci

Aspirator do nosa Novama Pingo Spark ze światełkiem

Nowość - aspirator do nosa Pingo Spark z podświetlaną końcówką, która świetnie sprawdza się w nocy. To łatwy w użyciu odciągacz kataru, który pomaga najmłodszym szybko wrócić do zdrowia.

Zalecany jest od pierwszych dni życia dziecka, aż do osiągnięcia wieku szkolnego. Aspirator dla dzieci Novama Pingo Spark charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją i zwiększoną efektywnością. Posiada system antyprzelewowy zapobiegający przedostawaniu się wydzieliny do wnętrza urządzenia.

Lekki i cichy aspirator bateryjny Novama Pingo Spark

Poręczny aspirator Novama Pingo Spark, nie wymaga zasilania prądem, działa na baterie. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi.

Podświetlana końcówka ułatwia odciąganie wydzieliny z nosa. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.

novama pingo spark aspirator do nosa dla dzieci
novama pingo spark aspirator do nosa dla dzieci

Atestowane, bezpieczne urządzenie medyczne do odciągania kataru

Ten aspirator jest urządzeniem medycznym, bezpiecznym, wykonanym zgodnie z dyrektywą CE EC/93/42/EEC MDD a do produkcji zastosowano atestowane, bio-kompatybilne materiały.

Przenośny aspirator do nosa Novama Pingo Spark to:

Efektywna moc ssania - ciśnienie próżniowe (moc ssania): ≤ 450 mmHg (60 kpa);

Podświetlenie LED;

2 rozmiary końcówek z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu;

3 lata gwarancji;

Dostępny w 3 kolorach: pastel pink, lime green, blue;

System antyprzelewowy.

novama pingo spark aspirator do nosa dla dzieci

novama pingo spark aspirator do nosa dla dzieci

Jak używać aspiratora dla dzieci Novama Pingo Spark?

 • Rozrzedź wydzielinę w nosie aplikując roztwór soli fizjologicznej lub wody morskiej do nosa dziecka.
 • Zamocuj wybraną końcówkę do aspiratora. Końcówka powinna idealnie pasować do obudowy urządzenia.

Końcówka z szerszym otworem, rekomendowana jest w sytuacji, gdy wydzielina jest bardziej zwarta. Końcówka z węższym otworem rekomendowana jest w przypadku bardziej płynnej wydzieliny.

 • Naciśnij przycisk POWER w celu aktywacji funkcji ssania.
 • Przed umieszczeniem końcówki w nozdrzu upewnij się, że urządzenie prawidłowo działa.
 • Dziecko powinno być w pozycji pionowej - stojącej lub siedzącej. Odsysanie wydzieliny powinno zająć kilka sekund.
 • Powtórz opisane czynności w drugim nozdrzu.
 • Warto także dbać o prawidłowe nawilżenie powietrza w pokoju dziecka (np. za pomocą nawilżaczy powietrza) oraz stosować maści nawilżające na skórę okolicy nosa, aby zapobiec jej podrażnieniu.

Dane techniczne

SKU TOW018861
Kod EAN 4710953422908
BLOZ 7 9108534
Grupa produktów Aspiratory
Kolor lime green
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj aspiratora elektroniczny
Marka NOVAMA
Gwarancja 36
Zasilanie Baterie
Dodatkowe informacje ciśnienie próżniowe (moc ssania): ≤ 450 mmHg (60 kpa)
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.