TOW002525 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-wrist-home-cisnieniomierz-nadgarstkowy-i-opakowanie-www.jpg NOVAMA NOVAMA BP111
TOW002525
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
111
111.00
00
PLN
Cena Netto: 102,78 PLN

Wyróżniki

Niewielkie rozmiary Wygodny przycisk uruchamiania Pamięć 60 pomiarów Kliniczna dokładność ESH Czytelny ekran LCD Interpretacja wyniku według WHO Wskaźnik nieregularnej pracy serca IHB Funkcja F3 - średnia z 3 ostatnich pomiarów Estetyczne etui do przechowywania

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy NOVAMA wristHOME można mieć zawsze przy sobie. Dołączone etui chroni ciśnieniomierz przed ewentualnymi uszkodzeniami. Łatwa nawigacja za pomocą 3 przycisków, czytelny ekran LCD, pamięć 60 wyników, pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz pulsu. Dodatkowe funkcje w postaci IHB, weryfikacja wyników w oparciu o wytyczne WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Niewielkie rozmiary ciśnieniomierza Novama WristHOME, jest niewielkiech rozmiarów ciśnieniomierzem, łatwo go przechowywać i przenosić. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w podróży. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują mierzyć ciśnienie częściej niż raz dziennie i chcą sprawdzić wartość ciśnienia i pulsu w biurze lub podróżując. Kliniczna dokładność ESH Kiliniczna dokładność ESH, oznacz iż wiarygodność przeprowadzanych pomiar w została potwierdzona przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH). Używając ciśnieniomierza NovamaWristHOME, zawsze mamy pewność, że otrzymane wyniki ciśnienia i pulsu są wiarygodne. Ekran LCD Ciśnieniomierz nadgarstkowy NovamaWristHOME jest lekki i poręczny i mimo niewielkich rozmiar w posiada czytelny wyświetlacz LCD. Interpretacja wyniku według WHO WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia opracowała zakres wartości ciśnienia tętniczego, ciśnieniomierz NovamaWristHOME wskaże w jakim przedziale znajdują się uzyskane wyniki. Klasyfikacja ciśnienia według WHO Nadciśnienie 3 stopnia (poważne) Nadciśnienie 2 stopnia (średnie) Nadciśnienie 1 stopnia (łagodne) Wysokie-normalne Normalne Optymalne Wskaźnik nieregularnej pracy serca IHB - Irregular Heart Beat Urządzenie wyposażone jest w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca i pulsu. Jeśli serce nie pracuje regularnie w trakcie pomiaru, w wczas na ekranie pojawi się symbol pustego serca w podwójnym nawiasie. Funkcja ta pomaga zdiagnozować choroby serca w tym np. arytmię oraz schorzenia przypomianające lub związane z arytmią. Ciśnieniomierz z funkcją F3 - uśrednianie 3 ostatnich pomiar w Używając jednego przycisku, można skorzystać z funkcji F3, która służy do wyświetlenia średniej z 3 ostatnich pomiarów. Dzięki F3 Data i czas NovamaWristHOME jest wyposażony w oddzielny przycisk do ustawiania daty i czasu. Estetyczne etui Ciśnieniomierz nadgarstkowy NovamaWristHOME można schować do białego, niewielkiego etui co zapewni higieniczne przechowywania i wyeliminuje uszkodzenia mechaniczne. W zestawie z ciśnieniomierzem Do NovamaWristHOME dołączono, baterie AAA - 2 sztuki, etui, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. Gwarancja urządzenia NovamaWristHOME posiada 2 letnią gwarancję.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy NOVAMA wristHOME można mieć zawsze przy sobie. Dołączone etui chroni ciśnieniomierz przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Łatwa nawigacja za pomocą 3 przycisków, czytelny ekran LCD, pamięć 60 wyników, pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz pulsu.

Dodatkowe funkcje w postaci IHB, weryfikacja wyników w oparciu o wytyczne WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia.

Niewielkie rozmiary ciśnieniomierza

Novama WristHOME, jest niewielkiech rozmiarów ciśnieniomierzem, łatwo go przechowywać i przenosić. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w podróży. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują mierzyć ciśnienie częściej niż raz dziennie i chcą sprawdzić wartość ciśnienia i pulsu w biurze lub podróżując.

Kliniczna dokładność ESH

Kiliniczna dokładność ESH, oznacz iż wiarygodność przeprowadzanych pomiar w została potwierdzona przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH). Używając ciśnieniomierza NovamaWristHOME, zawsze mamy pewność, że otrzymane wyniki ciśnienia i pulsu są wiarygodne.

Ekran LCD

Ciśnieniomierz nadgarstkowy NovamaWristHOME jest lekki i poręczny i mimo niewielkich rozmiar w posiada czytelny wyświetlacz LCD.

Interpretacja wyniku według WHO

WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia opracowała zakres wartości ciśnienia tętniczego, ciśnieniomierz NovamaWristHOME wskaże w jakim przedziale znajdują się uzyskane wyniki.

Klasyfikacja ciśnienia według WHO

  • Nadciśnienie 3 stopnia (poważne)
  • Nadciśnienie 2 stopnia (średnie)
  • Nadciśnienie 1 stopnia (łagodne)
  • Wysokie-normalne
  • Normalne
  • Optymalne

Wskaźnik nieregularnej pracy serca IHB - Irregular Heart Beat

Urządzenie wyposażone jest w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca i pulsu. Jeśli serce nie pracuje regularnie w trakcie pomiaru, w wczas na ekranie pojawi się symbol pustego serca w podwójnym nawiasie. Funkcja ta pomaga zdiagnozować choroby serca w tym np. arytmię oraz schorzenia przypomianające lub związane z arytmią.

Ciśnieniomierz z funkcją F3 - uśrednianie 3 ostatnich pomiar w

Używając jednego przycisku, można skorzystać z funkcji F3, która służy do wyświetlenia średniej z 3 ostatnich pomiarów. Dzięki F3

Data i czas

NovamaWristHOME jest wyposażony w oddzielny przycisk do ustawiania daty i czasu.

Estetyczne etui

Ciśnieniomierz nadgarstkowy NovamaWristHOME można schować do białego, niewielkiego etui co zapewni higieniczne przechowywania i wyeliminuje uszkodzenia mechaniczne.

W zestawie z ciśnieniomierzem

Do NovamaWristHOME dołączono, baterie AAA - 2 sztuki, etui, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja urządzenia

NovamaWristHOME posiada 2 letnią gwarancję.

Dane techniczne

SKU TOW002525
Kod EAN 4710953420416
BLOZ 7 9061823
Grupa produktów Ciśnieniomierze nadgarstkowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent AVITA Corporation
Autoryzowany przedstawiciel MDSS GmbH
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Certyfikat ESH Tak
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Rozmiar mankietu 12,5 - 21cm nadgarstkowy
Pamięć urządzenia 60 pomiarów
Waga urządzenia 120g bez baterii
Wymiary 7,1 - 8,4 - 3,22 cm
Skład zestawu Ciśnieniomierz nadgarstkowy NOVAMA wristHOME, etui, 2 baterie AAA, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Zakres pomiaru 30 - 280 mmHg
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 4 %
Dopuszczalne warunki przechowywania/eksploatacji przechowywanie -20ºC ~ + 50ºC, eksploatacja -20ºC ~ +50ºC, wilgotność 85%
Rodzaj baterii/zasilacza Baterie AAA 1,5 V - 2 sztuki
Funkcje: Czas i data pomiaru, F3, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca)
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.