TOW002508 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_kino2_ta_ma_kinezjologiczna_green_pude_ko_i_produkt.jpeg NOVAMA NOVAMA 7516
TOW002508
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
46
46.00
00
PLN
Cena Netto: 42,59 PLN
Wybrany wariantNOVAMA KINO2 zielona
 1. zielony

  NOVAMA KINO2 zielona
 2. czerwony

  NOVAMA KINO2 czerwona
 3. royal blue

  NOVAMA KINO2 royal blue
 4. fioletowy

  NOVAMA KINO2 fioletowa
 5. czarny

  NOVAMA KINO2 czarna
 6. cielisty

  NOVAMA KINO2 cielista
 7. różowy

  NOVAMA KINO2 różowa

Wyróżniki

Wodoodporna (poziom 3) Miękka i komfortowa ( > 100g/m2) Dłuższa kleistość Idealna powłoka klejąca Taśma z przymiarem Certyfikaty FDA i SGS Różne kolory do wyboru

Opis

Kinesiotaping - połączenie tradycji i nowoczesności Taśma KINO 2 staje się dla użytkownika drugą skórą. Wykonana z połączenia między innymi bawełny oraz spandexu, umożliwia swobodne poruszanie się z plastrem w okresie do 7 dni od aplikacji. Kinesiotaping znajduje zastosowanie w fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, neurologicznej, pooperacyjnej, onkologicznej, sportowej, pediatrycznej.Wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe organizmu oddziałując 24 godziny na dobę. Jest wodoodporna, umożliwia uprawianie sportu, higienę osobistą i nie odkleja się. Taśma KINO 2 działa dłużej niż czas aplikacji Nawet po zdjęciu taśmy KINO 2 efekty jej terapeutycznego działania będą utrzymywały się w postaci dobrego samopoczucia, jak również regenerującego się mięśnia, zanikających blizn. Zaletą stosowania kinezjotapingu jest możliwość korzystania z innych form łagodzenia bólu, rehabilitacji i leczenia. Prawidłowo aplikowane plastry pomagają w : - korygowaniu postawy ciała np. skolioza - redukowaniu bólu np. kolano biegacza, ścięgno Achillesa i wiele innych dolegliwości - naderwane mięśnie - u ciężarnych mogą zapobiegać tworzeniu się rozstępów i przynosić ulgę przeciążonemu kręgosłupowi oraz innym partiom mięśni - ból po operacji, zabiegu, stłuczeniach - choroby zwyrodnieniowe stawów Elastyczna taśma KONO 2 wspomaga, poprawia ukrwienie i niweluje ból u pacjentów, sportowców i każdej osoby, która potrzebuje ulgi od bólu, przeciążenia lub przechodzi przez rehabilitację. Taśmy posiadają różne kolory, można aplikować dowolne mixy kolorystyczne, tworząc jedyną i niepowtarzalną mieszankę kolorów i wzorów.  TAŚMA KINO 2 ZIELONA W 1 opakowaniu znajduje się 1 taśma o długości 5 metrów i szerokości 5 centymetrówTaśma KINO 2 wykonana jest z bawełny, spandexu i kleju akrylowego. Nie zawiera latexu.

Kinesiotaping - połączenie tradycji i nowoczesności

Taśma KINO 2 staje się dla użytkownika drugą skórą.

Wykonana z połączenia między innymi bawełny oraz spandexu, umożliwia swobodne poruszanie się z plastrem w okresie do 7 dni od aplikacji. 
Kinesiotaping znajduje zastosowanie w fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, neurologicznej, pooperacyjnej, onkologicznej, sportowej, pediatrycznej.
Wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe organizmu oddziałując 24 godziny na dobę. 
Jest wodoodporna, umożliwia uprawianie sportu, higienę osobistą i nie odkleja się.

Taśma KINO 2 działa dłużej niż czas aplikacji

Nawet po zdjęciu taśmy KINO 2 efekty jej terapeutycznego działania będą utrzymywały się w postaci dobrego samopoczucia, jak również regenerującego się mięśnia, zanikających blizn. Zaletą stosowania kinezjotapingu jest możliwość korzystania z innych form łagodzenia bólu, rehabilitacji i leczenia.

Prawidłowo aplikowane plastry pomagają w :

- korygowaniu postawy ciała np. skolioza

- redukowaniu bólu np. kolano biegacza, ścięgno Achillesa i wiele innych dolegliwości

- naderwane mięśnie

- u ciężarnych mogą zapobiegać tworzeniu się rozstępów i przynosić ulgę przeciążonemu kręgosłupowi oraz innym partiom mięśni

- ból po operacji, zabiegu, stłuczeniach

- choroby zwyrodnieniowe stawów

Elastyczna taśma KONO 2 wspomaga, poprawia ukrwienie i niweluje ból u pacjentów, sportowców i każdej osoby, która potrzebuje ulgi od bólu, przeciążenia lub przechodzi przez rehabilitację. Taśmy posiadają różne kolory, można aplikować dowolne mixy kolorystyczne, tworząc jedyną i niepowtarzalną mieszankę kolorów i wzorów. 

TAŚMA KINO 2 ZIELONA

W 1 opakowaniu znajduje się 1 taśma o długości 5 metrów i szerokości 5 centymetrów
Taśma KINO 2 wykonana jest z bawełny, spandexu i kleju akrylowego. Nie zawiera latexu.

Dane techniczne

SKU TOW002508
Kod EAN 6953663104810
BLOZ 7 9108408
Marka NOVAMA
Kolor zielony
Wymiary 5m x 5cm
Grupa produktów Taśmy, plastry i bandaże
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Changzhou DL Medical & Health Equipment Co., Ltd
Autoryzowany przedstawiciel Riomavix S.L.
Ryzyka -
Zastosowanie Taśma do kinezjologii.
Skład zestawu KINO 2 Taśma kinesiology
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.