TOW002538 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-classic-s-cisnieniomierz-stetoskop-zestaw-i-opakowanie--www.jpg NOVAMA NOVAMA HS-50A
TOW002538
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

Manualny spust powietrza Metalowa głowica Duża czytelna tarcza Stalowy klips na głowicy Stetoskop w zestawie Mankiet 22-32 cm 2 lata gwarancji

Opis

Ciśnieniomierz NOVAMA Classic jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym dwuprzewodowym. Sprawdzi się jako narzędzie pracy dla lekarza oraz pielęgniarki. Oprócz ciśnieniomierza do zestawu dołączono również stetoskop, dzięki temu ciśnienie można zweryfikować w pełni w sposób profesjonalny.  Manualny spust powietrza Profesjonalny ciśnieniomierz w pełni obsługiwany ręcznie, posiada manualany spust powietrza. Przy zastosowaniu zasad prowadzenia pomiaru, otrzymany wynik jest bardzo precyzyjny. Ciśnieniomierz jest przeznaczony do pomiarów zarówno na prawej jak i lewej ręce. Metalowa głowica Wszystkie części urządzenia są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Obudowa manometru została wykonana z niklowanego metalu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Całość stworzona tak, by jak najdłużej prawidłowo wskazywać wyniki.  Duża czytelna tarcza ze stalowym klipsem Duża tarcza pomaga szybko i dokładnie odczytać wynik pomiaru ciśnienia. Dzięki optymalnej wielkości tarczy, podziałka jest widoczna i wyraźna. Dodatkowym udogodnieniem jest stalowy klips, który umożliwia zamocowanie zegara na części odzieży pacjenta np. kieszeni lub w inny dogodny sposób, ułatwiający pracę specjalisty. W zestawie z Novama Classic + Stetoskop Manometr z gruszką i zaworem wlotu, mankiet 22 - 32 cm, stetoskop, etui, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Ciśnieniomierz manualny Novama Classic został objęty 2 letnią gwarancją.

Ciśnieniomierz NOVAMA Classic jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym dwuprzewodowym. Sprawdzi się jako narzędzie pracy dla lekarza oraz pielęgniarki. Oprócz ciśnieniomierza do zestawu dołączono również stetoskop, dzięki temu ciśnienie można zweryfikować w pełni w sposób profesjonalny. 

Manualny spust powietrza

Profesjonalny ciśnieniomierz w pełni obsługiwany ręcznie, posiada manualany spust powietrza. Przy zastosowaniu zasad prowadzenia pomiaru, otrzymany wynik jest bardzo precyzyjny. Ciśnieniomierz jest przeznaczony do pomiarów zarówno na prawej jak i lewej ręce.

Metalowa głowica

Wszystkie części urządzenia są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Obudowa manometru została wykonana z niklowanego metalu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Całość stworzona tak, by jak najdłużej prawidłowo wskazywać wyniki. 

Duża czytelna tarcza ze stalowym klipsem

Duża tarcza pomaga szybko i dokładnie odczytać wynik pomiaru ciśnienia. Dzięki optymalnej wielkości tarczy, podziałka jest widoczna i wyraźna. Dodatkowym udogodnieniem jest stalowy klips, który umożliwia zamocowanie zegara na części odzieży pacjenta np. kieszeni lub w inny dogodny sposób, ułatwiający pracę specjalisty.

W zestawie z Novama Classic + Stetoskop

Manometr z gruszką i zaworem wlotu, mankiet 22 - 32 cm, stetoskop, etui, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Ciśnieniomierz manualny Novama Classic został objęty 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW002538
Kod EAN 6945799152117
BLOZ 7 9072876
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent HONSUN (NANTONG) Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe)
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet dwuwężywkowy
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm standard
Skład zestawu Manometr z gruszką i zaworem wlotu, mankiet 22 - 32 cm, stetoskop, etui, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim,
Zakres pomiaru 0 - 300 mmHg
Automatyczne wyłączenie Nie
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 6 mmHg
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

NOVAMA Ciśnieniomierz Zegarowy Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.