KON000149 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_senso.jpg NOVAMA
KON000149
Ocena
5/5
Podziel się
92 92.5992
60
Cena Netto: 85,74 PLN

* wymagane pola

Wyróżniki

Przyjazna obudowa Pomiar w 1 sekundę Pamięć 10 pomiarów Mały i przenośny Obsługa 1 przyciskiem Wskaźnik gorączki Automatyczne wyłączanie Wskaźnik zużycia baterii Wodoodporny czujnik 2 lata gwarancj

Opis

Szybki termometr skanujący do czoła NOVAMA SENSO z technologią pomiaru na podczerwień. Idealny podstawowy termometr elektroniczny do domowej apteczki. Mały i zgrabny. Podstawowy termometr nowej generacji do stosowania w warunkach domowych. Przeskanuj suche czoło aby szybko uzyskać dokładny wynik. Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych. Termometr na podczerwień o niewielkich wymiarach Mały, ciekawie zaprojektowany termometr dla całej rodziny i każdego z osobna. Dzięki niewielkim wymiarom Novama Senso można przenosić w torbie, plecaku, teczce czy damskiej torebce i zawsze mieć możliwość sprawdzenia temperatury ciała, napoju czy posiłku. Senso wykrywa gorączkę i pokazuje odpowiednią ikonę Jeśli temperatura na ciele (czole) jest równa lub przekracza 38ºC na ekranie termometru ukazuje się smutna buźka, przy temperaturze poniżej  do 37,9ºC na ekranie termometru zobaczyć można buźkę uśmiechniętą. Pamięć Novama Senso W tym termometrze zachowuje się zapis 10 poprzednich wyników badania temperatury. Dzięki funkcji pamięci, można sprawdzić i porównać wyniki niezależnie od tego gdzie się znajdujemy.  Wskaźnik zużycia baterii i automatyczne wyłączenie urządzenia Na ekranie termometru Novama Senso, można kontrolować poziom zużycia baterii, dzięki stale wyświetlanej ikonie. Po zakończeniu pomiaru, termometr sam się wyłączy, co wpływa na oszczędzanie baterii.  Jeden przycisk Termometr Novama Senso ma jedno zadanie - zmierzyć temperaturę i wskazać prawidłowy wynik. Włączanie, wyłączanie oraz nawigacja dotycząca innych funkcji odbywa się za pomocą jednego przycisku. W zestawie Termometr Novama Senso, bateria 3V CR2032, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Termometr Novama Senso został objęty 2 letnią gwarancją

Szybki termometr skanujący do czoła NOVAMA SENSO z technologią pomiaru na podczerwień. Idealny podstawowy termometr elektroniczny do domowej apteczki. Mały i zgrabny.

Podstawowy termometr nowej generacji do stosowania w warunkach domowych. Przeskanuj suche czoło aby szybko uzyskać dokładny wynik. Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych.

Termometr na podczerwień o niewielkich wymiarach

Mały, ciekawie zaprojektowany termometr dla całej rodziny i każdego z osobna. Dzięki niewielkim wymiarom Novama Senso można przenosić w torbie, plecaku, teczce czy damskiej torebce i zawsze mieć możliwość sprawdzenia temperatury ciała, napoju czy posiłku.

Senso wykrywa gorączkę i pokazuje odpowiednią ikonę

Jeśli temperatura na ciele (czole) jest równa lub przekracza 38ºC na ekranie termometru ukazuje się smutna buźka, przy temperaturze poniżej  do 37,9ºC na ekranie termometru zobaczyć można buźkę uśmiechniętą.

Pamięć Novama Senso

W tym termometrze zachowuje się zapis 10 poprzednich wyników badania temperatury. Dzięki funkcji pamięci, można sprawdzić i porównać wyniki niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. 

Wskaźnik zużycia baterii i automatyczne wyłączenie urządzenia

Na ekranie termometru Novama Senso, można kontrolować poziom zużycia baterii, dzięki stale wyświetlanej ikonie. Po zakończeniu pomiaru, termometr sam się wyłączy, co wpływa na oszczędzanie baterii. 

Jeden przycisk

Termometr Novama Senso ma jedno zadanie - zmierzyć temperaturę i wskazać prawidłowy wynik. Włączanie, wyłączanie oraz nawigacja dotycząca innych funkcji odbywa się za pomocą jednego przycisku.

W zestawie

Termometr Novama Senso, bateria 3V CR2032, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Termometr Novama Senso został objęty 2 letnią gwarancją

Dane techniczne

SKU KON000149
Kod EAN 4710953420492
BLOZ 7 9061828,9061825,9061824
Marka NOVAMA
Gwarancja 2 lata
Miejsce pomiaru ciało (czoło), obiekt, posiłek, kąpiel
Wymiary 3,4 × 11,7 × 2,9 cm
Waga urządzenia 50 g z bateriami
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru termometru 34ºC ~39ºC ±0,3ºC
Zakres pomiaru temperatury ciała 34ºC ~43ºC
Czas pomiaru temperatury 1 sekunda
Podziałka na wyświetlaczu 0.1ºC
Pamięć urządzenia 10 ostatnich pomiarów
Skład zestawu Termometr Novama Senso, bateria 3V CR2032, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.