TOW013564 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_-hope_-test-ci_owy_1.jpg NOVAMA NOVAMA HCG
TOW013564
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
29
00
PLN
22
22.00
00
PLN
Cena Netto: 20,37 PLN
Wybrany wariantNOVAMA Hope-10 sztuk
  1. 10 sztuk

    NOVAMA Hope-10 sztuk
  2. 1 sztuka

    NOVAMA Hope-1 sztuka

Wyróżniki

Test płytkowy HCG Czuły: 25 MIU/ ML Wynik w 5 minut

Opis

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów Produkt z data ważności do 14.03.2023 Novama Hope to szybki test ciążowy Novama Hope to szybki i łatwy do przeprowadzenia płytkowy test ciążowy. Chromatograficzny test immunologiczny do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbkach moczu, aby pomóc we wczesnym wykryciu ciąży zarówno przez użytkowników profesjonalnych, jak i domowych. Domowe testy ciążowe są najtańszą i jednocześnie najchętniej wybieraną metodą wykrywania ciąży. Wykrywają one w organizmie gonadotropinę kosmówkową (hCG), czyli tzw. hormon ciążowy, świadczący o tym, że doszło do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej.  Kiedy wykonać test ciążowy? Nie dziwi fakt, że każda kobieta chciałaby jak najszybciej poznać wynik testu ciążowego. Z tego powodu wiele pań wykonuje nawet do kilku testów ciążowych zaledwie parę dni po stosunku. Nie ma to sensu, gdyż wynik najprawdopodobniej i tak wyjdzie negatywny. Gonadotropina kosmówkowa produkowana jest dopiero po zagnieżdżeniu zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy, a to nie następuje w ciągu kilku godzin. Dlatego domowy test ciążowy najlepiej wykonać nie wcześniej, niż 10 dni po możliwym zapłodnieniu. Test ciążowy, czy może się mylić? Nie zawsze dodatni wynik świadczy o rozwijającej się ciąży. Żaden test ciążowy nie da nam całkowitej pewności, gdyż możliwy jest fałszywie dodatni wynik. Może się on zdarzyć, gdy: -niedawno doszło do poronienia, lub rozwija się ciąża pozamaciczna, -przyjmujemy leki psychotropowe i przeciwpsychotyczne, silne środki przeciwbólowe, zastrzyki hormonalne, leki antyhistaminowe, preparaty wspierające płodność, -zmagamy się z chorobami tarczycy lub nerek, torbielami na jajnikach, chorobą nowotworową, organizm wchodzi w okres menopauzy.  

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

Produkt z data ważności do 14.03.2023

Novama Hope to szybki test ciążowy

Novama Hope to szybki i łatwy do przeprowadzenia płytkowy test ciążowy. Chromatograficzny test immunologiczny do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbkach moczu, aby pomóc we wczesnym wykryciu ciąży zarówno przez użytkowników profesjonalnych, jak i domowych. Domowe testy ciążowe są najtańszą i jednocześnie najchętniej wybieraną metodą wykrywania ciąży. Wykrywają one w organizmie gonadotropinę kosmówkową (hCG), czyli tzw. hormon ciążowy, świadczący o tym, że doszło do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej. 

Kiedy wykonać test ciążowy?

Nie dziwi fakt, że każda kobieta chciałaby jak najszybciej poznać wynik testu ciążowego. Z tego powodu wiele pań wykonuje nawet do kilku testów ciążowych zaledwie parę dni po stosunku. Nie ma to sensu, gdyż wynik najprawdopodobniej i tak wyjdzie negatywny. Gonadotropina kosmówkowa produkowana jest dopiero po zagnieżdżeniu zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy, a to nie następuje w ciągu kilku godzin. Dlatego domowy test ciążowy najlepiej wykonać nie wcześniej, niż 10 dni po możliwym zapłodnieniu.

Test ciążowy, czy może się mylić?

Nie zawsze dodatni wynik świadczy o rozwijającej się ciąży. Żaden test ciążowy nie da nam całkowitej pewności, gdyż możliwy jest fałszywie dodatni wynik. Może się on zdarzyć, gdy:

-niedawno doszło do poronienia, lub rozwija się ciąża pozamaciczna,

-przyjmujemy leki psychotropowe i przeciwpsychotyczne, silne środki przeciwbólowe, zastrzyki hormonalne, leki antyhistaminowe, preparaty wspierające płodność,

-zmagamy się z chorobami tarczycy lub nerek, torbielami na jajnikach, chorobą nowotworową, organizm wchodzi w okres menopauzy.

 

Dane techniczne

SKU TOW013564
Kod EAN 5901793640617
BLOZ 7 9095413
Grupa produktów Testy diagnostyczne
Marka NOVAMA
Ilość sztuk w opakowaniu 10 sztuk
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-test_ciazowy-novama_hope-pl.pdf Deklaracja zgodności Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.