TOW002550 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_combo.jpeg NOVAMA NOVAMA MT4326
TOW002550
Ocena
5/5
Podziel się
30
30.00
00
PLN
Cena Netto: 27,78 PLN
Wybrany wariantNOVAMA COMBO XL

Wyróżniki

Miękka bezpieczna końcówka Wodoszczelny Duży wyświetlacz LCD Dokładność do 01 ºC Gwarancja 2 lata

Opis

Termometr elektroniczny NOVAMA COMBO XL to proste i skuteczne rozwiązania pomiarów temperatury ciała. Dzięki nowoczesnej konstrukcji typowe pomiary temperatury są łatwe do wykonania. Wodoszczelny termometr elektroniczny w klasycznym kształcie. Termometr Novama Combo jest wodoszczelny, daje nam to gwarancję że nawet w sytuacji kontaktu termometru z wodą dalej będzie działał i prawidłowo wskazywał rzetelny wynik. Miękka, bezpieczna i elastyczna końcówka termometru. Posiada gietką końcówkę co ułatwia bezpieczne zmierzenie temperatury i sprzyja komfortowi pomiaru. Zabezpiecza również przed uszkodzeniem termometru. Duży wyświetlacz LCD z dokładnością do 0,1 ºC. Duży wyświetlacz termometru pozwala na szybkie odczyty wyniku.Termometr jest bardzo dokładny i wykonuje precyzyjne pomiary. Jeden przycisk Termometr Novama Combo XL posiada 1 przycisk, do włączania i wyłączania. W pamięci urządzenia zachowuje się wartość ostatniego pomiaru. Zestaw Termometr Novama Combo XL, plastikowe etui, bateria 1,5 VDC, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja Termometr Novama Combo XL posiada 2 letnią gwarancję.

Termometr elektroniczny NOVAMA COMBO XL to proste i skuteczne rozwiązania pomiarów temperatury ciała. Dzięki nowoczesnej konstrukcji typowe pomiary temperatury są łatwe do wykonania.

Wodoszczelny termometr elektroniczny w klasycznym kształcie.

Termometr Novama Combo jest wodoszczelny, daje nam to gwarancję że nawet w sytuacji kontaktu termometru z wodą dalej będzie działał i prawidłowo wskazywał rzetelny wynik.

Miękka, bezpieczna i elastyczna końcówka termometru.

Posiada gietką końcówkę co ułatwia bezpieczne zmierzenie temperatury i sprzyja komfortowi pomiaru. Zabezpiecza również przed uszkodzeniem termometru.

Duży wyświetlacz LCD z dokładnością do 0,1 ºC.

Duży wyświetlacz termometru pozwala na szybkie odczyty wyniku.Termometr jest bardzo dokładny i wykonuje precyzyjne pomiary.

Jeden przycisk

Termometr Novama Combo XL posiada 1 przycisk, do włączania i wyłączania. W pamięci urządzenia zachowuje się wartość ostatniego pomiaru.

Zestaw

Termometr Novama Combo XL, plastikowe etui, bateria 1,5 VDC, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Termometr Novama Combo XL posiada 2 letnią gwarancję.

Dane techniczne

SKU TOW002550
Kod EAN 6939663914703
BLOZ 7 9061827
Grupa produktów Termometry
Marka NOVAMA
Rodzaj i funkcje termometru bezrtęciowy, elektroniczny
Miejsce pomiaru W ustach, pod pachą, rektalnie
Kolor biały
Wymiary 13.5 x 3,4 x 1,75 cm
Waga urządzenia 22 g z baterią
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru termometru ±0.1ºC (w zakresie 35.5ºC - 42ºC )
Zakres pomiaru temperatury ciała 32ºC – 42.9ºC
Czas pomiaru temperatury 10 sekund
Podziałka na wyświetlaczu 0.1ºC
Pamięć urządzenia Ostatni wynik pomiaru
Skład zestawu Termometr Novama Combo XL, plastikowe etui, bateria 1,5 VDC, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja NOVAMA Combo Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.