TOW017577 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/i/cisnieniomierz_naramienny_novama_white_b_c03_z_mankietem_1_1.jpg NOVAMA WHITE NOVAMA C03
TOW017577
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
128
128.38
38
PLN
Cena Netto: 118,87 PLN

Wyróżniki

Komfortowy pomiar Szybki i precyzyjny Wykrywanie ruchów podczas pomiaru Wskaźnik arytmii Uniwersalny mankiet 22-40 cm

Opis

Automatyczny Ciśnieniomierz naramienny NOVAMA WHITE B  Nowoczesna technologia pomiaru podczas pompowania. Badanie przebiega znacznie szybciej i jednocześnie jest dużo bardziej komfortowe dzięki zniwelowaniu efektu ściskania. Technologia pomiaru podczas pompowania - Bardziej komfortowy pomiar to bardziej wiarygodny wynik! Jednym z czynników wpływających na ciśnienie krwi jest nasze samopoczucie. Jak wiadomo zdenerwowanie czy irytacją mogą powodować skoki ciśnienia. Dlatego jednym z warunków prawidłowego wykonania badania pomiaru ciśnienia krwi jest zapewnienie komfortu psychicznego. Sama konieczność wykonania badania może już powodować u pacjenta uczucie dyskomfortu z obawy przed złym wynikiem lub irytację związaną z koniecznością codziennego powtarzania badania dlatego nowoczesny ciśnieniomierz novama white B został wyposażony w technologię pomiaru podczas promowania co sprawia, ze badania jest znacznie mniej uciążliwe. Pomiar ciśnieniomierzem NOVAMA WHITE B - Komfortowo, wygodnie i łatwo! Ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie oznaczenia na urządzeniu są w języku polskim. A wynik odczytać można z dużego czytelnego ekranu LCD. Maksimum precyzji ! Aby zniwelować błędy pomiarowe ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B został wyposażony w system wykrywania ruchów ciała podczas badania, które mogą wpływać na wartość wyniku. Co jeszcze oferuje ciśnienimierz NOVAMA WHITE B? Wskaźnik arytmii – poinformuje o nieregularnej pracy serca Interpretacja wyników wg WHO – wskaźnik na urządzeniu pomoże sklasyfikować wynik według ogólnoświatowych wytycznych. Pamięć dla dwóch użytkowników po 120 pomiarów Wygodny mankiet o uniwersalnych wymiarach 22 - 40 cm Ciśnieniomierz Novama White B to urządzenie zasilane bateryjnie, ale również można go ładować przez USB-C.

Automatyczny Ciśnieniomierz naramienny NOVAMA WHITE B 

Nowoczesna technologia pomiaru podczas pompowania. Badanie przebiega znacznie szybciej i jednocześnie jest dużo bardziej komfortowe dzięki zniwelowaniu efektu ściskania.

Technologia pomiaru podczas pompowania - Bardziej komfortowy pomiar to bardziej wiarygodny wynik!

Jednym z czynników wpływających na ciśnienie krwi jest nasze samopoczucie. Jak wiadomo zdenerwowanie czy irytacją mogą powodować skoki ciśnienia. Dlatego jednym z warunków prawidłowego wykonania badania pomiaru ciśnienia krwi jest zapewnienie komfortu psychicznego. Sama konieczność wykonania badania może już powodować u pacjenta uczucie dyskomfortu z obawy przed złym wynikiem lub irytację związaną z koniecznością codziennego powtarzania badania dlatego nowoczesny ciśnieniomierz novama white B został wyposażony w technologię pomiaru podczas promowania co sprawia, ze badania jest znacznie mniej uciążliwe.

Pomiar ciśnieniomierzem NOVAMA WHITE B - Komfortowo, wygodnie i łatwo!

Ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie oznaczenia na urządzeniu są w języku polskim. A wynik odczytać można z dużego czytelnego ekranu LCD.

Maksimum precyzji !

Aby zniwelować błędy pomiarowe ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B został wyposażony w system wykrywania ruchów ciała podczas badania, które mogą wpływać na wartość wyniku.

Co jeszcze oferuje ciśnienimierz NOVAMA WHITE B?

  • Wskaźnik arytmii – poinformuje o nieregularnej pracy serca
  • Interpretacja wyników wg WHO – wskaźnik na urządzeniu pomoże sklasyfikować wynik według ogólnoświatowych wytycznych.
  • Pamięć dla dwóch użytkowników po 120 pomiarów Wygodny mankiet o uniwersalnych wymiarach 22 - 40 cm Ciśnieniomierz Novama White B to urządzenie zasilane bateryjnie, ale również można go ładować przez USB-C.

Dane techniczne

SKU TOW017577
Kod EAN 5901793644752
BLOZ 7 9103924
Certyfikat ESH Nie
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Pomiar przy pompowaniu Tak
Grupa produktów Ciśnieniomierze naramienne
Marka NOVAMA WHITE
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet 22-40 cm
Rozmiar mankietu 22-40
Pamięć urządzenia 2 po 120 wyników
Skład zestawu ciśnieniomierz, mankiet uniwersalny 22-40 cm, etui, 3 baterie AA, instrukcja
Zakres pomiaru DIA:40-130 mmHg SYS: 60-230 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40-170
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia ± 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna ± 5%
Rodzaj baterii/zasilacza 3 baterie AA
Rozmiar wyświetlacza LCD
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.