TOW009230 https://novama.pl/media/catalog/product/cache/4/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-white-c-cisnieniomierz-automatyczny-i-opakowanie-www.jpg NOVAMA WHITE NOVAMA PG-800B31C
TOW009230
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
203
203.9256
93
Cena Netto: 188,82 PLN

Wyróżniki

Delikatny pomiar podczas pompowania Mankiet komfortowy Funkcja głosowa w języku polskim Etui w zestawie Pamięć 90 pomiarów Zasilacz w zestawie

Opis

NOVAMA WHITE C Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z mankietem komfortowym i głosem. Funkcja głosowa w języku polskim to zrozumiały i skuteczny sposób przekazywania wyników pomiaru oraz informacji o jego przebiegu. Wskaźnik nieregularnej pracy serca i pulsu, który jasno komunikuje jeśli wystapią jakieś niezgodności. Pamięć 90 pomiarów pomoże w analizie ciśnienia w dłuższym okresie, zastąpi notes i ołówek, wszystko jest w jednym urządzeniu. Uśrednianie trzech pomiarów daje pewność, że pojedynczy wynik nie był zaburzony chwilowym wahaniem ciśnienia krwi, ani czynnikami zewnętrznymi. Nowa technologia pomiaru podczas pompowania niweluje nieprzyjemne uczucie ściskania ramienia i sprawia że pomiar jest delikatny i szybki. Ciśnieniomierz interpretuje wyniki, czyli pokazuje poziom ciśnienia jako zgodny, niższy lub wyższy na prostej, kolorowej skali której parametry są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.     Mankiet komfortowy, rozmiar uniwersalny 22- 42 cm “ułatwione zakładanie” Produkt daje komfort klientowi dzięki dodanemu do ciśnieniomierza bardzo wygodnemu, samodopasowującemu się, uniwersalnemu mankietowi  w rozmiarze o szerszym zakresie od 22 do 42 cm.  Mankiet w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku, jest usztywniany, dzięki temu jest wygodniejszy przy zakladaniu (szczególnie jeśli chodzi o osoby starsze). Dodatkowo ogranicza nieprzyjemne odczucie ściskania u osób wyjątkowo szczupłych. Mankiet jest odporny na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia. Z ciśnieniomierza może więc korzystać większa ilość osób. Zawartość opakowania: Ciśnieniomierz, uniwersalny mankiet komfortowy 22- 42 cm, etui ochronne, 4 baterie AA, zasilacz sieciowy, instrukcja użytkownika, gwarancja “od drzwi do drzwi”. Ekran - 3,2 cale- Duży, czytelny ekran LCD z wyraźnymi, dużymi cyframi ułatwia odczyt pomiaru. Etui w zestawie- Można je wykorzystać w podróży, lub w domu by zawsze mieć pod ręką wszystkie potrzebne elementy zestawu. Zasilacz w zestawie- Może być zasilany bateriami AA lub za pośrednictwem dołączonego zasilacza. Daje to wygodę użytkowania bo nie trzeba pamiętać o kupowaniu baterii.  

NOVAMA WHITE C

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z mankietem komfortowym i głosem.

Funkcja głosowa w języku polskim to zrozumiały i skuteczny sposób przekazywania wyników pomiaru oraz informacji o jego przebiegu.

Wskaźnik nieregularnej pracy serca i pulsu, który jasno komunikuje jeśli wystapią jakieś niezgodności.

Pamięć 90 pomiarów pomoże w analizie ciśnienia w dłuższym okresie, zastąpi notes i ołówek, wszystko jest w jednym urządzeniu.

Uśrednianie trzech pomiarów daje pewność, że pojedynczy wynik nie był zaburzony chwilowym wahaniem ciśnienia krwi, ani czynnikami zewnętrznymi.

Nowa technologia pomiaru podczas pompowania niweluje nieprzyjemne uczucie ściskania ramienia i sprawia że pomiar jest delikatny i szybki.

Ciśnieniomierz interpretuje wyniki, czyli pokazuje poziom ciśnienia jako zgodny, niższy lub wyższy na prostej, kolorowej skali której parametry są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.

 novama white c

 

Mankiet komfortowy, rozmiar uniwersalny 22- 42 cm “ułatwione zakładanie”

Produkt daje komfort klientowi dzięki dodanemu do ciśnieniomierza bardzo wygodnemu, samodopasowującemu się, uniwersalnemu mankietowi  w rozmiarze o szerszym zakresie od 22 do 42 cm. 

Mankiet w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku, jest usztywniany, dzięki temu jest wygodniejszy przy zakladaniu (szczególnie jeśli chodzi o osoby starsze).

Dodatkowo ogranicza nieprzyjemne odczucie ściskania u osób wyjątkowo szczupłych.

Mankiet jest odporny na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia. Z ciśnieniomierza może więc korzystać większa ilość osób.

novama white c mankietZawartość opakowania:

Ciśnieniomierz, uniwersalny mankiet komfortowy 22- 42 cm, etui ochronne, 4 baterie AA, zasilacz sieciowy, instrukcja użytkownika, gwarancja “od drzwi do drzwi”.

Ekran - 3,2 cale- Duży, czytelny ekran LCD z wyraźnymi, dużymi cyframi ułatwia odczyt pomiaru.

Etui w zestawie- Można je wykorzystać w podróży, lub w domu by zawsze mieć pod ręką wszystkie potrzebne elementy zestawu.

Zasilacz w zestawie- Może być zasilany bateriami AA lub za pośrednictwem dołączonego zasilacza. Daje to wygodę użytkowania bo nie trzeba pamiętać o kupowaniu baterii.

novama white c gwarancja

 

Dane techniczne

SKU TOW009230
Kod EAN 5906874252611
BLOZ 7 9088134
Certyfikat ESH Nie
Kod Dostawcy NOVAMA PG-800B31C
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Pomiar przy pompowaniu Tak
Marka NOVAMA WHITE
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet komfortowy, rozmiar uniwersalny
Rozmiar mankietu 22 - 42 cm comfort
Pamięć urządzenia 90 pomiarów
Gwarancja 5 lat
Waga urządzenia 355g (bez baterii)
Wymiary 13,8 x 9,6 x 5,4 cm
Zakres pomiaru 30 - 280 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40–199 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 5 %
Rodzaj baterii/zasilacza 4 baterie 1.5 V AA lub zasilacz DC 6V, 500mA
Rozmiar wyświetlacza 3,2 cale
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, F3, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kolorowa skala stopniowania wyników pomiaru, Komunikaty głosowe, Kontrola poziomu zużycia baterii
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.